- Start
- Puchar Ligi
Puchar Ligi
Puchar Ligi - Ranking
Poz | Drużyna | Liga | Punkty |
---|---|---|---|
1 | Blok Ekipa Gniezno | Speedway Extraliga | 1706.00 |
2 | Zojson Squad | 3. Liga gr. B | 1086.00 |
3 | ROW84 | Speedway Extraliga | 1041.30 |
4 | GKM Grudziądz | Speedway Extraliga | 1030.00 |
5 | COBRA TEAM | Speedway Extraliga | 1024.00 |
6 | rykowisko | Speedway Extraliga | 940.00 |
7 | Unia Zjednoczeni | 1. Liga | 898.71 |
8 | kolba | 1. Liga | 725.41 |
9 | FC Grzyweczki | 2. Liga | 689.50 |
10 | Siekiera | 1. Liga | 638.63 |
11 | Renegaci Tarnów | Speedway Extraliga | 618.60 |
12 | Hakuna Matata | 1. Liga | 589.10 |
13 | Kalina TŻ | Speedway Extraliga | 553.80 |
14 | Pomorzanin | Speedway Extraliga | 553.80 |
15 | Jureczki 2023 | 4. Liga gr. B | 546.00 |
16 | Polonez | 1. Liga | 529.10 |
17 | Niedźwiedzie Speedway Team | 2. Liga | 502.00 |
19 | Zks Ostrovia | 3. Liga gr. B | 391.30 |
20 | Chrobry Gniezno | 1. Liga | 357.50 |
21 | Fc Kauczuki | 2. Liga | 165.04 |
22 | Bystrzaki | 2. Liga | 151.45 |
23 | Grudziądz | 4. Liga gr. B | 97.76 |
24 | Łódź Widzew | 4. Liga gr. C | 48.17 |
28 | Simpsons | 0.00 |
Wyniki
Level 1 Kolejka 1
- Blok Ekipa Gniezno
- rykowisko
- Niedźwiedzie Speedway Team
- GKM Grudziądz
Level 1 Kolejka 2
- Blok Ekipa Gniezno
- rykowisko
- GKM Grudziądz
- Niedźwiedzie Speedway Team
Level 1 Kolejka 3
- Blok Ekipa Gniezno
- GKM Grudziądz
- Niedźwiedzie Speedway Team
- rykowisko
Level 1 Kolejka 4
- COBRA TEAM
- Niedźwiedzie Speedway Team
- rykowisko
- kolba
- Blok Ekipa Gniezno
- Zojson Squad
- GKM Grudziądz
- Hakuna Matata
Level 2 Kolejka 4
- Jureczki 2023
- PSŻ
- LZS
- Kalina TŻ
- ROW84
- Grudziądz
- Chrobry Gniezno
- FC Grzyweczki
- Polonez
- Łódź Widzew
- Zagłębianie 2023
- Renegaci Tarnów
- Bystrzaki
- Fc Kauczuki
- Pomorzanin
Level 1 Kolejka 5
- Bystrzaki
- Blok Ekipa Gniezno
- Niedźwiedzie Speedway Team
- Polonez
- Zojson Squad
- GKM Grudziądz
- COBRA TEAM
- rykowisko
Level 2 Kolejka 5
- ROW84
- Kalina TŻ
- Chrobry Gniezno
- REKINY ROW RYBNIK
- Hakuna Matata
- Pomorzanin
- LZS
- Jureczki 2023
- Renegaci Tarnów
- Łódź Widzew
- KS ROW RYBNIK SA
- Zagłębianie 2023
- Grudziądz
- Fc Kauczuki
- FC Grzyweczki
- PSŻ
Level 3 Kolejka 5
- kolba
- Unia Zjednoczeni
- Siekiera
Level 1 Kolejka 6
- COBRA TEAM
- ROW84
- Bystrzaki
- rykowisko
- Zojson Squad
- Blok Ekipa Gniezno
- GKM Grudziądz
- Niedźwiedzie Speedway Team
Level 2 Kolejka 6
- FC Grzyweczki
- Unia Zjednoczeni
- Hakuna Matata
- Łódź Widzew
- Kalina TŻ
- Jureczki 2023
- KS ROW RYBNIK SA
- Fc Kauczuki
- Renegaci Tarnów
- Pomorzanin
- LZS
- PSŻ
- Polonez
- Chrobry Gniezno
- kolba
- Grudziądz
Level 3 Kolejka 6
- Siekiera
- Zagłębianie 2023
- Slilon Kietrz
- Pędzące Bobki
- Kolekcjonerzy Śliwek
- REKINY ROW RYBNIK
Level 1 Kolejka 7
- ROW84
- COBRA TEAM
- GKM Grudziądz
- Niedźwiedzie Speedway Team
- Blok Ekipa Gniezno
- rykowisko
- Zojson Squad
- Bystrzaki
Level 2 Kolejka 7
- Unia Zjednoczeni
- Chrobry Gniezno
- Pomorzanin
- FC Grzyweczki
- kolba
- Siekiera
- Renegaci Tarnów
- Łódź Widzew
- Zagłębianie 2023
- Jureczki 2023
- Kalina TŻ
- Polonez
- Hakuna Matata
- Grudziądz
- Fc Kauczuki
- LZS
Level 3 Kolejka 7
- KSf 1961 Zielona Góra
- Slilon Kietrz
- PSŻ
- Kolekcjonerzy Śliwek
- Pędzące Bobki
- Ostry zakręt
- REKINY ROW RYBNIK
- KS ROW RYBNIK SA
Level 1 Kolejka 8
- Blok Ekipa Gniezno
- Zojson Squad
- GKM Grudziądz
- Niedźwiedzie Speedway Team
- ROW84
- COBRA TEAM
- Bystrzaki
- rykowisko
Level 2 Kolejka 8
- FC Grzyweczki
- Pędzące Bobki
- Kalina TŻ
- Polonez
- Unia Zjednoczeni
- Łódź Widzew
- Chrobry Gniezno
- LZS
- kolba
- Zagłębianie 2023
- Hakuna Matata
- Pomorzanin
- Jureczki 2023
- Grudziądz
- Siekiera
- Renegaci Tarnów
Level 3 Kolejka 8
- Kolekcjonerzy Śliwek
- KSf 1961 Zielona Góra
- Ostry zakręt
- KS ROW RYBNIK SA
- REKINY ROW RYBNIK
Level 1 Kolejka 9
- Unia Zjednoczeni
- COBRA TEAM
- GKM Grudziądz
- rykowisko
- Blok Ekipa Gniezno
- ROW84
- Zojson Squad
- Bystrzaki
Level 2 Kolejka 9
- Polonez
- Jureczki 2023
- Pędzące Bobki
- kolba
- Zagłębianie 2023
- Łódź Widzew
- Kalina TŻ
- Siekiera
- Hakuna Matata
- Chrobry Gniezno
- KS ROW RYBNIK SA
- FC Grzyweczki
- Grudziądz
- Renegaci Tarnów
- Pomorzanin
- Niedźwiedzie Speedway Team
Level 3 Kolejka 9
- Kolekcjonerzy Śliwek
- LZS
- Ostry zakręt
- REKINY ROW RYBNIK
- Fc Kauczuki
Level 1 Kolejka 10
- ROW84
- Unia Zjednoczeni
- Hakuna Matata
- rykowisko
- Blok Ekipa Gniezno
- COBRA TEAM
- Zojson Squad
- GKM Grudziądz
Level 2 Kolejka 10
- Siekiera
- Renegaci Tarnów
- Pomorzanin
- Niedźwiedzie Speedway Team
- kolba
- Bystrzaki
- Łódź Widzew
- LZS
- FC Grzyweczki
- Kalina TŻ
- Zagłębianie 2023
- Jureczki 2023
- Grudziądz
- Chrobry Gniezno
- Polonez
- Pędzące Bobki
Level 3 Kolejka 10
- REKINY ROW RYBNIK
- KS ROW RYBNIK SA
- Fc Kauczuki
- Kolekcjonerzy Śliwek
Level 1 Kolejka 11
- Blok Ekipa Gniezno
- ROW84
- COBRA TEAM
- Hakuna Matata
- Zojson Squad
- Unia Zjednoczeni
- rykowisko
- GKM Grudziądz
Level 2 Kolejka 11
- Jureczki 2023
- Grudziądz
- Siekiera
- Kalina TŻ
- kolba
- FC Grzyweczki
- Pomorzanin
- KS ROW RYBNIK SA
- Zagłębianie 2023
- Polonez
- Bystrzaki
- LZS
- Renegaci Tarnów
- Łódź Widzew
- Niedźwiedzie Speedway Team
- Chrobry Gniezno
Level 3 Kolejka 11
- Kolekcjonerzy Śliwek
- Top Gun Air Force Motocross
- Fc Kauczuki
- REKINY ROW RYBNIK
Level 1 Kolejka 12
- rykowisko
- Blok Ekipa Gniezno
- Unia Zjednoczeni
- Zojson Squad
- GKM Grudziądz
- ROW84
- COBRA TEAM
- Grudziądz
Level 2 Kolejka 12
- Chrobry Gniezno
- FC Grzyweczki
- Kalina TŻ
- Kolekcjonerzy Śliwek
- Zagłębianie 2023
- Polonez
- Pomorzanin
- KS ROW RYBNIK SA
- Niedźwiedzie Speedway Team
- kolba
- Jureczki 2023
- Bystrzaki
- Siekiera
- Renegaci Tarnów
- Łódź Widzew
- Hakuna Matata
Level 3 Kolejka 12
- Fc Kauczuki
- Zks Ostrovia
- REKINY ROW RYBNIK
- Top Gun Air Force Motocross
Level 1 Kolejka 13
- Unia Zjednoczeni
- Zojson Squad
- ROW84
- GKM Grudziądz
- Blok Ekipa Gniezno
- rykowisko
- COBRA TEAM
- Grudziądz
Level 2 Kolejka 13
- Hakuna Matata
- Kolekcjonerzy Śliwek
- Polonez
- Top Gun Air Force Motocross
- Kalina TŻ
- kolba
- Siekiera
- Zagłębianie 2023
- Jureczki 2023
- Pomorzanin
- Fc Kauczuki
- Niedźwiedzie Speedway Team
- FC Grzyweczki
- Renegaci Tarnów
- Łódź Widzew
- Chrobry Gniezno
Level 3 Kolejka 13
- Zks Ostrovia
- LZS
Level 1 Kolejka 14
- Zojson Squad
- ROW84
- GKM Grudziądz
- Jureczki 2023
- rykowisko
- Unia Zjednoczeni
- COBRA TEAM
- Blok Ekipa Gniezno
Level 2 Kolejka 14
- Renegaci Tarnów
- FC Grzyweczki
- Chrobry Gniezno
- Zagłębianie 2023
- Polonez
- Zks Ostrovia
- kolba
- Fc Kauczuki
- Pomorzanin
- Hakuna Matata
- Siekiera
- Łódź Widzew
- Kalina TŻ
- Kolekcjonerzy Śliwek
- Niedźwiedzie Speedway Team
- Grudziądz
Level 3 Kolejka 14
- REKINY ROW RYBNIK
- KS ROW RYBNIK SA
- LZS
Level 1 Kolejka 15
- Zojson Squad
- Unia Zjednoczeni
- COBRA TEAM
- GKM Grudziądz
- Blok Ekipa Gniezno
- rykowisko
- ROW84
- Renegaci Tarnów
Level 2 Kolejka 15
- Kalina TŻ
- FC Grzyweczki
- Siekiera
- Chrobry Gniezno
- Zagłębianie 2023
- Jureczki 2023
- Grudziądz
- Łódź Widzew
- Zks Ostrovia
- Niedźwiedzie Speedway Team
- Hakuna Matata
- Polonez
- Fc Kauczuki
- Kolekcjonerzy Śliwek
- kolba
- Pomorzanin
Level 3 Kolejka 15
- Bystrzaki
- LZS
- REKINY ROW RYBNIK
- KS ROW RYBNIK SA
Level 1 Kolejka 16
- rykowisko
- Zojson Squad
- Unia Zjednoczeni
- COBRA TEAM
- GKM Grudziądz
- Blok Ekipa Gniezno
- FC Grzyweczki
- ROW84
Level 2 Kolejka 16
- Kalina TŻ
- Pomorzanin
- Kolekcjonerzy Śliwek
- LZS
- Siekiera
- Niedźwiedzie Speedway Team
- Zagłębianie 2023
- Polonez
- Zks Ostrovia
- kolba
- Jureczki 2023
- Chrobry Gniezno
- Renegaci Tarnów
- Bystrzaki
- Hakuna Matata
- Fc Kauczuki
Level 1 Kolejka 17
- FC Grzyweczki
- Unia Zjednoczeni
- COBRA TEAM
- ROW84
- GKM Grudziądz
- Blok Ekipa Gniezno
- Zojson Squad
- rykowisko
Level 2 Kolejka 17
- Hakuna Matata
- Niedźwiedzie Speedway Team
- Zagłębianie 2023
- Polonez
- Siekiera
- Chrobry Gniezno
- Fc Kauczuki
- Kolekcjonerzy Śliwek
- Zks Ostrovia
- Kalina TŻ
- Renegaci Tarnów
- Jureczki 2023
- kolba
- Bystrzaki
- Pomorzanin
- LZS
Level 3 Kolejka 17
- Grudziądz
- KS ROW RYBNIK SA
- REKINY ROW RYBNIK
- APETOR TORUŃ
Level 1 Kolejka 18
- Blok Ekipa Gniezno
- ROW84
- Unia Zjednoczeni
- COBRA TEAM
- Zojson Squad
- rykowisko
- GKM Grudziądz
- FC Grzyweczki
Level 2 Kolejka 18
- kolba
- Pomorzanin
- Zagłębianie 2023
- LZS
- Niedźwiedzie Speedway Team
- Hakuna Matata
- Zks Ostrovia
- Fc Kauczuki
- Grudziądz
- Jureczki 2023
- Renegaci Tarnów
- Polonez
- Siekiera
- Kalina TŻ
- Bystrzaki
- Chrobry Gniezno
Level 3 Kolejka 18
- Łódź Widzew
- KS ROW RYBNIK SA
- REKINY ROW RYBNIK
- APETOR TORUŃ
Level 1 Kolejka 19
- Blok Ekipa Gniezno
- Unia Zjednoczeni
- COBRA TEAM
- Zojson Squad
- rykowisko
- kolba
- ROW84
- GKM Grudziądz
Level 2 Kolejka 19
- FC Grzyweczki
- Jureczki 2023
- Hakuna Matata
- Fc Kauczuki
- Siekiera
- Pomorzanin
- Bystrzaki
- Grudziądz
- Polonez
- Renegaci Tarnów
- Chrobry Gniezno
- Zagłębianie 2023
- Zks Ostrovia
- Niedźwiedzie Speedway Team
- Kalina TŻ
- Łódź Widzew
Level 3 Kolejka 19
- LZS
- Simpsons
- KS ROW RYBNIK SA
- REKINY ROW RYBNIK
Level 1 Kolejka 20
- Unia Zjednoczeni
- rykowisko
- ROW84
- GKM Grudziądz
- COBRA TEAM
- Blok Ekipa Gniezno
- kolba
- Zojson Squad
Level 2 Kolejka 20
- Simpsons
- Pomorzanin
- Fc Kauczuki
- Bystrzaki
- Łódź Widzew
- Grudziądz
- Polonez
- Kalina TŻ
- Siekiera
- FC Grzyweczki
- Niedźwiedzie Speedway Team
- Jureczki 2023
- Hakuna Matata
- Renegaci Tarnów
- Chrobry Gniezno
- Zks Ostrovia
Terminarz
- Runda 1 2024-01-12 19:00:00
- Runda 2 2024-01-16 19:00:00
- Runda 3 2024-01-19 19:00:00
- Runda 4 2024-01-23 19:00:00
- Runda 5 2024-01-26 19:00:00
- Runda 6 2024-01-30 19:00:00
- Runda 7 2024-02-02 19:00:00
- Runda 8 2024-02-06 19:00:00
- Runda 9 2024-02-09 19:00:00
- Runda 10 2024-02-13 19:00:00
- Runda 11 2024-02-16 19:00:00
- Runda 12 2024-02-20 19:00:00
- Runda 13 2024-02-23 19:00:00
- Runda 14 2024-02-27 19:00:00
- Runda 15 2024-03-01 19:00:00
- Runda 16 2024-03-05 19:00:00
- Runda 17 2024-03-08 19:00:00
- Runda 18 2024-03-12 19:00:00
- Runda 19 2024-03-15 19:00:00
- Runda 20 2024-03-19 19:00:00
Upcoming Events
Level 1 Runda 20
- Unia Zjednoczeni
- rykowisko
- ROW84
- GKM Grudziądz
- COBRA TEAM
- Blok Ekipa Gniezno
- kolba
- Zojson Squad
Level 2 Runda 20
- Simpsons
- Pomorzanin
- Fc Kauczuki
- Bystrzaki
- Łódź Widzew
- Grudziądz
- Polonez
- Kalina TŻ
- Siekiera
- FC Grzyweczki
- Niedźwiedzie Speedway Team
- Jureczki 2023
- Hakuna Matata
- Renegaci Tarnów
- Chrobry Gniezno
- Zks Ostrovia
Zgłoszenie do Pucharu Ligi
Do rozgrywek Pucharu Ligi można dołączyć od 3 tygodnia sezonu.
Kliknij tutaj aby zgłosić swój klub do rozgrywek o Puchar Ligi.
W Pucharze Ligi rozgrywki odbywają się w formie czwórmeczów. Puchar Ligi jest turniejem mającym na celu zapewnienie jazdy zawodnikom nie mieszczącym się w kadrach swoich klubów. W tych rozgrywkach możemy zdobyć pieniądze jedynie gdy jesteśmy organizatorem zawodów. Organizacja poszczególnych zawodów ustalana jest automatycznie. W każdej kolejce kluby walczą z drużynami znajdującymi się na tym samym poziomie. Po każdej rundzie kluby sortowane są wg zdobytych punktów z uwzględnieniem wag. Na koniec sezonu pierwsze cztery drużyny biorą udział w zawodach finałowych.
- Podział wag
- miesca 1-8: 2
- miejsca 9-24: 1
- miejsca 25-56: 0,5
- miejsca 57-120: 0,25
Przykład:
Klub zaczyna sezon w najlepszej grupie drużyn (1-8) i z trzema z tych klubów rywalizuje w pierwszej rundzie. Klub zajmuje ostatnie miejsce, zdobywa tylko 10pkt. Do rankingu otrzymuje więc 20pkt (10pkt * waga(2)). Kilka drużyn z poziomu drugiego (9-24) zdobywa więcej punktów, spycha więc klub w rankingu poza pierwszą ósemkę. W kolejnej rundzie klub nie walczy już z naljlepszymi.