4. Liga gr. D - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 65.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Jake DuncanNiedźwiedzie Speedway Team 2.7141484200003443.0002.2002.5563.000
Gareth AbrahamsPogoń Machowa2.70020162100105310.0002.7002.7002.700
Emil SajfutdinowFIRLUS2.65020161300005302.3003.0003.0002.300
Rashid RoseNiedźwiedzie Speedway Team 2.6471796100104052.6672.2502.3333.000
Bobbie MankooPogoń Machowa2.5561887210004060.0002.3002.8752.300
Kazimierz DubieńczukFIRLUS2.5001245210002462.0003.0003.0002.000
Patrick Ugarkovic RKS Motor Lublin2.4381685300003720.0002.2002.1672.600
Cameron HeepsFIRLUS2.421194104100036102.2222.6002.6002.222
Andrey AnyukovPogoń Machowa2.40020124200024620.0002.5002.3002.500
Daniel SpillerFIRLUS2.26319493300033102.1002.4442.4442.100
Derek BondBieszczadzkie Wilki2.25040300010632.2500.0002.2500.000
Rene DeniusPomorzanin2.2501252310102252.4001.5002.0003.000
Nicholas YoulleyNiedźwiedzie Speedway Team 2.25040300001632.2500.0002.2500.000
Shane LeckieNiedźwiedzie Speedway Team 2.222924300001733.0000.0000.0002.222
Drew AnselBieszczadzkie Wilki2.21119122000504022.1002.3331.8002.667
Kamil AdamczewskiFIRLUS2.2002085610004042.0002.4002.4002.000
Ricky HanssonLZS2.1581995200213922.0000.0002.0002.333
Levan SuleimanBieszczadzkie Wilki2.15819103100413742.0002.3331.8002.556
Mateusz SowińskiPomorzanin2.125834000101702.0002.2002.1250.000
Carl WilshereBieszczadzkie Wilki2.0531994100503631.9002.2221.7002.444
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling