5. Liga gr. B - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 57.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Lukas SorensonPolonia Sochaczew3.00023185000006453.0000.0003.0003.000
Liridon IngessonPolonia Sochaczew2.89519127000005052.8950.0002.8752.909
Jonathan LarenzPolonia Sochaczew2.882174121000037122.8820.0003.0002.778
Tom BellamyPolonia Sochaczew2.87524175200006362.8750.0002.6673.000
Thommie SorensonKS Chór Wujów2.83318134100004832.6670.0003.0002.667
Mieczysław JarockiWłókno2.80015140000014202.8000.0002.6673.000
Seb ArterberryPolonia Sochaczew2.80025168010006462.8000.0002.5003.000
Niklas PehrssonPolonia Sochaczew2.773221191100042192.7730.0002.4292.933
Nikolay MalyarovKS Chór Wujów2.75024202000026422.6670.0002.8002.667
Norbert RonikierKS Chór Wujów2.73923174000025943.0000.0002.5713.000
Janusz Banaszekpepsi2.73315121200004012.7002.8002.8002.700
Vasyl KlimovsKS Chór Wujów2.6111896200014162.2220.0003.0002.222
Zoltán LitauszkiKS Chór Wujów2.455222161200139151.5000.0003.0001.500
Maksymilian GeorgesPolonia Sochaczew2.450201135100034152.4500.0002.3752.500
Liridon KalužaKS Chór Wujów2.43523910040004791.3750.0003.0001.375
Dominik Trawińskipepsi2.4001575300003422.3002.6002.6002.300
Marcin WinkelKS Chór Wujów2.364221144200135171.5000.0002.8571.500
Nicklas KjellssonAuu2.32025137500005802.2502.6002.0002.800
Trond BerntsenKZ Unia Lubiszyn-Tarnów2.222952010011911.8333.0001.8333.000
Solomon LidmanAuu2.20020413020013862.3331.8002.0002.400
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling