Speedway Extraliga - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 63.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Maksym DrabikPSŻ2.85020164000005610.0003.0003.0002.700
Bartosz ZmarzlikPSŻ2.70020153110005220.0002.9002.9002.500
Kacper WorynaCOBRA TEAM2.47621144120005112.4001.6002.3002.636
Dominik MöserPomorzanin2.45020106310004542.8002.1002.8002.100
Max FrickePolonez 2.4002098300004620.0002.5002.8002.000
Patrik AnellBlok Ekipa Gniezno2.3812198310004642.3332.0002.6002.182
Jakub MielcarzUnia Zjednoczeni2.37524146310005702.0002.5832.5832.167
Sławomir Wysockikolba2.33321124310014722.0000.0002.8001.909
Piotr Pawlickikolba2.30020611210004241.4000.0002.7001.900
Marek BerdyszakPomorzanin2.2502088310004322.0002.5002.0002.500
Grzegorz KozakiewiczROW842.2272299310004812.6000.0002.6001.917
Fabian Grzegorczykkolba2.2002078410004132.0000.0002.4002.000
Eric BengtssonBlok Ekipa Gniezno2.15020105230004211.6002.0002.5001.800
Kim PetryBlok Ekipa Gniezno2.1251675220003312.3331.8002.2002.091
Kacper SośnierzPomorzanin2.1002087230004022.2002.0002.2002.000
Alex ZgardzińskiCOBRA TEAM2.0001865340003152.0002.3332.4441.556
Inal KachanROW842.0001963810013262.4000.0002.4001.556
Fryderyk WaśniewskiCOBRA TEAM2.0001545510002732.4002.6672.1431.875
David FiskerRenegaci Tarnów1.9502067610003810.0001.6002.5001.400
Karl-Johan KroonBlok Ekipa Gniezno1.889932220001520.0001.2502.4001.250
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling