2. Liga - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 71.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Mile CarneyFC Grzyweczki2.60025147310005962.8000.0002.8002.467
Tomasz KwiatkowskiHusaria Tarnów2.58324912200105392.5560.0002.6002.556
Asger HolstKU Ciapy2.56025164310105952.5600.0002.5002.600
Bartłomiej ZajkowskiZawarcie Gorzów Wlkp.2.500623100001323.0000.0003.0002.000
Marek TomaszewskiHusaria Tarnów2.43523116320014882.0000.0002.7142.000
Aleksandr LoktajewHusaria Tarnów2.417241011100025352.1110.0002.6002.111
Dimitri BergeFC Grzyweczki2.36025118410015362.4000.0002.9002.000
Albert BłeszyńskiKU Ciapy2.33324109300205152.3330.0002.4002.286
Bogdan NeymanKU Ciapy2.28025143700105522.2800.0002.4002.200
Albert JaroszKalina TŻ2.2732286620004282.1540.0002.6672.000
Kris HallFC Grzyweczki2.240255143200146102.7000.0002.6002.000
Jamie BurkeKalina TŻ2.24025136230015332.1330.0002.1002.333
Błażej KubajekLZS2.21723107510004921.6000.0002.3332.143
Adrian RosińskiKalina TŻ2.20025910420005142.1330.0002.2002.200
Kim RinkeFC Grzyweczki2.17423133400124912.2000.0002.7781.786
Sebastian NiedźwiedźHusaria Tarnów2.13023142210134812.1250.0002.1332.125
Zbigniew SikoraZawarcie Gorzów Wlkp.2.12025126320115122.4670.0002.4671.600
Dele BonhamKalina TŻ2.09122105420014422.0000.0002.3751.929
Johan BjörlundAmatorka2.07726910610005312.2000.0002.1881.900
Gracjan DominaLZS2.0432397430004521.6000.0002.6671.643
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling