3. Liga gr. B - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 70.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Mariusz ForowiczPomorzanin2.96629281000008603.0003.0002.9383.000
Sebastian MirońskiUnia Tarnowska2.93330264000008622.8003.0002.9412.923
Piotr MamcarzARKS Start Gniezno2.76926222010107023.0000.0002.6253.000
Mikołaj Janiszewski GKM Grudziądz 2.7001072100002610.0000.0002.4003.000
Kenneth EiswohldHakuna Matata2.629352011300018572.7500.0002.6672.600
Emil HoffZawarcie Gorzów Wlkp.2.58324155310005842.6920.0002.3572.900
Oskar FajferKSf 1961 Zielona Góra2.559342111100108612.7001.7502.6672.474
Marco SolbergHakuna Matata2.52025174200206122.9290.0002.9002.267
Leszek RąbalskiARKS Start Gniezno2.441341415230007492.7780.0002.4742.400
Dariusz SzczodryHakuna Matata2.29434168630107082.6840.0002.8001.895
Dom TerryZawarcie Gorzów Wlkp.2.290311111710106292.4002.5832.2352.357
Oskar PolisKSf 1961 Zielona Góra2.242331411420116862.4001.3332.4002.111
Brady KurtzThis is SPARTA2.200351513410027522.2001.8002.3002.067
Szymon MatysiakARKS Start Gniezno2.18222114520004623.0000.0002.3332.000
Oskar Ajtner-GollobCzarnapipka2.139361415400217612.0500.0002.1332.143
Feliks GollARKS Start Gniezno2.118341015610206662.6670.0002.1582.067
Emin FaltsetasZawarcie Gorzów Wlkp.2.091223810100035112.0910.0002.3641.818
Jacob Strand GKM Grudziądz 2.06730148430106201.7000.0002.2671.867
Szymon ZalewskiHakuna Matata2.0422469620104272.2860.0002.2861.700
Karl-Johan SaeidHakuna Matata2.0362899630015162.5390.0002.5561.790
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling