King of the Hill

King of the Hill - Ranking

Wyniki

Terminarz

Last series

Longest series

Info

W meczu rankingowym celem jest osiągnięcie najwyższej pozycji i zdobycie tytułu "Króla wzgórza" i obrona swojej pozycji jak długo to możliwe. Aby osiągnąć szczyt, wyzywasz na mecz inne kluby, o wyższej pozycji rankingowej, aby zająć ich miejsce w rankingu.

Zasady składania wyzwań

Wybór klubu do wyzwania zależy od Twojej obecnej pozycji rankingowej.

Pozycje 1-5: Mogą być wyzwane tylko przez klubu znajdujące się bezpośrednio pod nimi na liście rankingowej. Pozycje 6-15: Mogą być wyzwane przez kluby z trzech miejsc poniżej. Pozycje 16-50: Mogą być wyzwane przez kluby z 5 miejsc poniżej. Pozycje 50+: Mogą być wyzwane przez kluby z 10 miejsc poniżej.

Klub składający wyzwanie po raz pierwszy w ciągu dziesięciu dni realizuje je w trybie wolnym od użycia kredytu, każde kolejne wyzwanie do momentu upłynięcia dziesięciu dni od pierwszego wyzwania jest możliwe poprzez „opłatę” – użycie 1 kredytu. Wyzwany klub automatycznie przyjmuje wyzwanie. Mecz jest rozgrywany w następnej dobie po złożeniu wyzwania, w godzinach 17 – 21 (wybiera wyzywający) Jeżeli zwycięży wyzywający, to otrzyma zwrot Kredytu .

Pozycja zmienia się po meczu

Jeśli wyzwiesz klub i wygrasz, przejmujesz jego pozycję. Pokonany klub przesuwa się o 1 pozycję niżej (również pozostałe kluby na pozycjach pomiędzy Twoim klubem a klubem pokonanym osuwają się niżej). Przykład: Klub A jest na pozycji 24 i wyzywa klub B, obecnie na miejscu 19. Jeśli A wygra, A przejmie pozycję 19 od B. B jest przesunięty na dół na pozycję 20, klub z pozycji 20 spada na 21, klub z 21 spada na 22, itd.

Jeśli przegrasz lub zremisujesz oba kluby pozostają na swoich pozycjach.

Okresy zwłoki pomiędzy wyzwaniami

Po meczu, na który zostałeś wyzwany, inne kluby nie mogą Cię wyzwać przez dobę (od początku Twojego ostatniego meczu). To oznacza, że masz zapas czasu, aby samemu móc wyzwać inny klub i wspiąć się w rankingu.

Po meczu, w którym to Ty byłeś stroną wyzywającą, również nie możesz wyzwać kolejnego klubu przez 24 godziny (od początku tego meczu). W ten sposób inne kluby mają szansę na wyzwanie Twojej drużyny (a także zapobiega kombinacjom, gdzie np. 2 zawsze natychmiast wyzywa 1, uniemożliwiając złożenie sobie wyzwania przez 3 i przejęcie swojej pozycji).

Mecze rankingowe doprecyzowanie zasad systemu „Król wzgórza”:

  • Mecze rozgrywane są na stadionie wyzywającego. (wyzywający ma możliwość płatnej opcji preparowania toru
  • Nie otrzymasz wpływów z biletów i marketingu
  • Wszystkie mecze turniejowe korzystają z tych samych danych meczowych, co zwykłe spotkania.
  • Wykorzystane będą informacje o bieżącej formie, umiejętnościach, doświadczeniu, stanie kondycji itp.
  • Mecze rankingowe nie wpływają na stan zdrowia zawodników
  • Kluby bogate i biedne mają te same szanse jeśli chodzi o sprzęt. Zawodnicy jadą na niepsującym się sprzęcie lvl8. Wyjątek zachodzi tylko wtedy gdy któremuś z zawodników przypisano sprzęt tuningowany, wtedy dokładnie ta maszyna zostanie wykorzystana.
  • Sprzęty tuningowane ulegają zużyciu w trakcie zawodów rankingowych.

Efekty pomeczowe

Mecze drabinkowe mają wpływ na Twoją drużynę, zawodnicy otrzymają dodatkowy bonusu do treningu, podobnie jak za odjechanie sparingu / turnieju prywatnego. Bonus jest wartością znikomą w stosunku do całości progresu treningowego.

Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling