4. Liga gr. C - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 63.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Ireneusz KomorowskiKS ROW RYBNIK SA3.00031200000720.0000.0003.0000.000
Archie BozanicKS ROW RYBNIK SA3.00030300000630.0000.0003.0000.000
Simon PrebensenGregorexST2.66718107000014442.7000.0002.6252.700
Ryan FischerKS ROW RYBNIK SA2.60020115400004750.0002.6002.6002.600
Damian Get-StankiewiczGregorexST2.5711475110003242.3330.0002.7502.333
Gracjan TrzebińskiROW842.5631686010013652.6362.4002.5002.625
Mikkel AndersenStalowcy KS2.55020116201004742.4000.0002.7002.400
Mathias ÅkermanPędzące Bobki2.55020152100205012.8001.8002.7002.400
Romuald RomelKS ROW RYBNIK SA2.5242189400004670.0002.3642.3642.700
Józef NowotarskiStalowcy KS2.50020124310004732.3330.0002.4002.600
Dariusz RyndakGregorexST2.5002078500004282.0000.0003.0002.000
Robert ZarembaKS ROW RYBNIK SA2.5001896210004140.0002.3752.3752.600
Michał JankowskiGregorexST2.40020160012104802.4000.0002.4002.400
Daniel KaczmarekStalowcy KS2.31619297100031132.0710.0002.0002.600
Ramazan KasaevPędzące Bobki2.3002079100214062.2002.6001.8002.800
Maciej MartynowskiThe Rockets2.2862188400014442.2502.4002.5462.000
Carl BullePędzące Bobki2.21414182201021102.2140.0001.7783.000
Jacek MikołajczykREKINY ROW RYBNIK2.20020112700004403.0002.1002.1002.300
Przemysław MoczulskiREKINY ROW RYBNIK2.1671228010102243.0002.0002.0002.333
Kaare FalkesgaardROW842.167631110001212.1670.0001.3333.000
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling