4. Liga gr. B - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 73.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Ivan MisinsRainton Raiders3.00031200000723.0000.0003.0000.000
Robert PawłowskiZawarcie Gorzów Wlkp.2.95723194000006530.0003.0003.0002.900
Denis LukjanovsSTAL-BROWAR 2.77322191200006100.0003.0003.0002.444
Jonathan RisdonKolekarz Opole 12.7691357100003062.7000.0002.7003.000
Bartosz SmektałaPSŻ2.72025193300006623.0000.0003.0002.364
Artur BazgierLincoln Imps2.65020108200004852.6000.0002.9002.400
Oskar HenningsenLincoln Imps2.6001072000012513.0000.0002.6000.000
Mohammed NazariKolekarz Opole 12.57919125110004723.0000.0003.0002.000
Brian DjakovSTAL-BROWAR 2.522238112101048100.0003.0002.9291.889
Rhyan MaclarenRenegaci Tarnów2.4502089300004540.0002.4002.5002.417
Alans KrjauklisPomorzanin2.45020125210004812.6000.0002.5332.200
Karl ColeRenegaci Tarnów2.4381684310003540.0002.2502.3332.500
Adrian SujkaKolekarz Opole 12.36422116202104752.7140.0002.7141.750
Radovan BrillanteMedaliści2.36025812400015270.0002.1002.1002.533
Gabriel StrzeleckiBystrzaki2.34823116420004950.0002.0002.4442.286
Damian PodsiadMedaliści2.33324114810004970.0002.3002.3002.357
Maurycy OktabaBystrzaki2.2631994510004030.0002.2002.1112.400
Oskars SavalnieksPomorzanin2.25040300001632.2500.0002.2500.000
Etzaz StrandLincoln Imps2.21119311310103482.7000.0002.1432.400
Dominik Grażyński-PiorunMedaliści2.16724910110214840.0002.4002.4002.000
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling