1. Liga - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 71.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Nathaniel Atkinskolba3.00032100000810.0003.0003.0000.000
Bogdan JaźwiecDROZDA F162.82417107000004440.0002.7693.0002.667
Pavels SosranovDROZDA F162.63622109210005080.0002.5562.9232.222
Jacek StańdaAKŻ Orzeł Dębno2.600522100001122.6000.0002.6000.000
Robert SimonssonAKŻ Orzeł Dębno2.60025184200106413.0002.6002.9002.400
Bogusław LechDROZDA F162.56523182010025810.0002.6322.4622.700
Eduard KrcmarTępe-uje2.52025183300016301.8002.7003.0002.200
Max FrickePolonez 2.500623100001320.0000.0002.5000.000
Norbert LasekDROZDA F162.4582499510005090.0002.4002.8571.900
Taylor DougallSiekiera2.44025128300205562.0002.8002.4002.467
Lucjan CiesielskiDROZDA F162.4171245300002540.0002.3752.3752.500
Erik MøllerZks Ostrovia2.37524137310005612.4002.2002.4672.222
Maurycy IgnatczykPolonez 2.37027145800006042.6001.0002.7061.800
Cyprian MroczekSiekiera2.36025139200105901.8002.6002.4002.333
Jens AntonsenZks Ostrovia2.26319106010114212.2002.2002.0002.556
Feliks LewPolonez 2.24129174600206502.6670.6002.5561.727
Karol ChrząstowskiŻKS2.240251011310005510.0002.2002.1332.400
Paweł MatysiewiczSiekiera2.222924300001732.0002.6672.0002.333
Ronnie NordstrandSiekiera2.04323412330013980.7501.2502.7001.539
Jonathan BrowneRenegaci Tarnów2.04025610810004650.0002.1332.2001.933
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling