5. Liga gr. A - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 70.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Paweł PrzedpełskiBudowlani3.00010100000003000.0000.0003.0003.000
Gudmund JacobsonViking Lublin3.00028271000008310.0003.0003.0003.000
Sotiris Mikaelssonrykowisko3.0003119120000081120.0003.0003.0003.000
Eero MarkkanenSzombierki3.0001091000002910.0003.0003.0003.000
Anri Bezlikhotnovklk2.9171292100003233.0002.8892.8893.000
Jonas StenbergBudowlani2.833642000001610.0000.0003.0002.667
Lucjan OstrowskiSzombierki2.8001559100003480.0002.8003.0002.500
Kalle NordqvistSzombierki2.80020811100004790.0002.8003.0002.600
Julian CałkaSzombierki2.7502410121100055110.0002.7503.0002.333
Marat Tarasovklk2.70020153200005313.0002.6002.6003.000
Germans KozlovsBudowlani2.7001055000002520.0000.0003.0002.400
Tobiasz DobrowolskiPortland Timbers2.6841979300004290.0002.5712.4003.000
Luuk CavlanBudowlani2.667907200001680.0000.0003.0002.400
Christoph KönigBudowlani2.6001054001002330.0000.0002.4002.800
Badri Yermachenkoklk2.550206103100041103.0002.4002.4003.000
Girts Melnicenkoklk2.529171122200029143.0002.3852.3853.000
Harry BroadbentReal Bydgoszcz2.5291795210003943.0002.1112.0002.818
Aleksandrs LukanovBudowlani2.500604200001050.0000.0003.0002.000
Vladislav Shakhovklk2.47419106110014343.0002.2862.2863.000
Norbert BrzeziewiczPortland Timbers2.450205103200038110.0002.2671.9003.000
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling