3. Liga gr. A - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 61.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Danni ConboyFc Kauczuki2.80020154100005422.2003.0003.0002.600
Zdzisław DwojakFc Kauczuki2.80020180100105513.0003.0003.0002.600
Vitalijs GorkssViking Lublin2.66724138210005772.6673.0002.6672.667
Lucjan DomańskiJaskółki Tarnów2.62524174200016120.0002.6842.4002.786
Maciej MilczarekPomorzanin2.57121144210005220.0002.5002.4172.778
Błażej GortatewiczViking Lublin2.56025176010106312.4673.0002.4672.700
Mike DrachmannJaskółki Tarnów2.50024146130005550.0002.3681.8003.000
Jerzy Korwin-KluskaJaskółki Tarnów2.47823109200025070.0002.6842.9002.154
Jonas KristoffersenViking Lublin2.44025145420005652.0673.0002.0673.000
Yaroslav YampolPomorzanin2.39123811400005050.0002.8002.1542.700
Mikołaj KurkowskiJaskółki Tarnów2.37524126310115160.0002.3682.4002.357
Szczepan MakuchFc Kauczuki2.37524712410004981.2502.8002.8671.556
Krzysztof WiśniewskiOstrów Men2.36819104320004143.0002.0912.7782.000
Pa-Modou WembangomoViking Lublin2.3331556200112962.5002.0002.5002.222
Jacek PiotrowskiOstrów Men2.25024125430005042.6002.2861.9002.500
Krzysztof BuczkowskiZooleszcz Polonia2.20025126600105410.0001.9332.6001.933
Przemysław NiesłuchowskiOstrów Men2.12524811210204832.6001.8572.4441.933
Tom BergmanVictoria Gniezno2.12025116620005121.2002.2672.0002.200
Tando VidosicPiękny Roman1.9441855440002960.0002.8001.4442.444
Emil WochnaViking Lublin1.9172467620303881.8572.2001.8572.000
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling