4. Liga gr. A - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 71.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Witold NowakowskiNasty Dog3.000523000001230.0003.0003.0000.000
Cezary KulczyckiNasty Dog3.00040400000840.0003.0003.0000.000
Edmund KorcylNasty Dog3.000541000001410.0003.0003.0000.000
Niklas GustafssonRenegaci Tarnów3.000541000001410.0003.0003.0000.000
Carsten Kallesöeksara2.96629272000008512.9473.0002.9293.000
Pontus Ljunggrenksara2.86422129000015493.0002.2503.0002.700
Erik CajtoftK.S. Unia Leszno2.86229244100008122.6000.0003.0002.733
John DykstraPSŻ2.86229226100007942.7903.0002.7143.000
Wojciech Musidłowskiksara2.793293241100058232.7373.0002.6432.933
Peter BentsenROW842.7312611114000059122.6113.0002.4623.000
Callum BrookeSpeedway ROW Rybnik2.70030243200108013.0000.0002.4672.933
Henryk RowińskiSpeedway ROW Rybnik2.600301510500007082.8000.0002.3332.867
Ulrich RinkeSpeedway ROW Rybnik2.600301610210107083.0000.0002.2672.933
Kaspars Freimanisksara2.538269124000155112.4123.0002.2312.846
Ryotaro LukjanovsSpeedwayGdynia2.53330198300007602.5200.0002.7002.200
Mariusz SopyraK.S. Unia Leszno2.500824200001641.6670.0003.0001.667
Rafał LitwinienkoK.S. Unia Leszno2.429281310310016261.9000.0002.6152.267
Taras ArveladzeK.S. Unia Leszno2.391233145000142131.6250.0002.7272.083
Jerzy FremusińskiK.S. Unia Leszno2.36730166530006561.5000.0002.7332.000
Linus VångK.S. Unia Leszno2.3161949510003592.1670.0002.2002.444
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling