3. Liga gr. A - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 72.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Michael Jepsen JensenSzalone Byki 3.000550000001500.0000.0003.0000.000
Joakim ChristensenSzalone Byki 3.000550000001500.0000.0003.0000.000
Danni ConboyFc Kauczuki2.875403441000111142.8003.0003.0002.667
Leon Frank Fc Kauczuki2.85735286000109642.8002.8002.8002.933
Kyle RoldanAmatorka2.704544172200213972.6552.3332.6552.760
Mark RissAmatorka2.6604729126000011782.7501.6672.7782.500
Gary MilnerFc Kauczuki2.5711476010003330.0002.7002.7002.250
Szymon MatysiakFc Kauczuki2.5234423142201299122.1112.5672.4802.579
Gabriel StrzeleckiBystrzaki2.5001071200002502.6000.0002.4002.600
Eryk LinekAmatorka2.500815200001552.5000.0003.0002.200
Brady KurtzThis is SPARTA2.4776543134001415922.1332.2672.6672.314
Szczepan MakuchFc Kauczuki2.44134179500037492.4002.2632.0002.750
Milan OrdosAmatorka2.4354622144203198142.6071.0002.6922.100
Johan RagnvaldssonAmatorka2.36444249540029592.5831.0002.6252.050
Charles CockAmatorka2.31332167440016682.6882.4002.1252.500
Petteri MiftariCOBRA TEAM2.24553231483041105142.3852.2732.3042.200
Edgar EmilSzalone Byki 2.167541621114002101161.6003.0002.1032.240
Samuel SierakowskiSzalone Byki 2.16760410010940.0000.0002.1670.000
Tom BergmanSzalone Byki 2.16455202091005109101.4003.0002.2002.120
Rade MaripuuZawarcie Gorzów Wlkp.2.10557221863062108122.3102.4002.2921.970
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling