4. Liga gr. A - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 75.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Jaromir ŚwiderZooleszcz Polonia3.00020164000005643.0000.0003.0003.000
Jerzy KinelskiTępe-uje2.88753371320010139143.0002.9172.8852.889
Witold NowakowskiZooleszcz Polonia2.85020145000015252.7000.0003.0002.700
Alusine LeckieVictoria Gniezno2.847595420001216622.4002.9212.9002.793
Bruno Drzazgowskic42.8213924122001098122.8002.3332.8702.750
Krystian KurekTępe-uje2.81554262510002129233.0002.8332.7692.857
Sam KeitaHakuna Matata2.70020180000025402.4000.0003.0002.400
John BabaljVictoria Gniezno2.66757292121004131212.8002.7572.6902.643
Edward SzenbergMazowsze2.5676037164200114773.0002.1002.5602.571
Filip Szmat Sparta Wroclaw2.4125130127001112122.6002.2902.4292.400
Sergiy LoktionovVictoria Gniezno2.386448258200182231.6672.5672.5462.227
Krystian CzerwińskiFC Grzyweczki2.3645533105001612462.4002.4002.2002.560
Ignacy Nawrockic42.333301112700006460.0001.2002.5501.900
Emil KierszenkiernPomorzanin2.33360262193001129113.0001.1002.3602.314
Józef NowotarskiStalowcy KS2.270371513630007772.3332.0002.2222.316
Menno De Cloet Sparta Wroclaw2.243371613620008032.3332.4402.4742.000
Joni ErikssonVictoria Gniezno2.2315272910300389271.8752.5142.4442.000
Hubert NiciejaStalowcy KS2.189371611611207652.3332.0002.2222.158
Rasmus PoulsenMazowsze2.1555830106601511693.0001.0002.0002.265
Johannes Thomsenc42.100301110530015850.0001.4002.1502.000
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling