4. Liga gr. B - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 82.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Emil SobczyńskiCOBRA TEAM2.979484530000014122.9333.0003.0002.957
Jan DoubekKSf 1961 Zielona Góra2.9001018100002092.8000.0003.0002.800
Oskar HenningsenLincoln Imps2.88234239200008992.6253.0002.9002.857
Tarek ThompsonKSf 1961 Zielona Góra2.807574781000115823.0002.4672.8932.724
Pylyp KukharukPomorzanin2.720251310200006172.5000.0002.8672.500
Nikolaj Busk JakobsenCzarnapipka2.675403151003010432.8003.0002.8002.600
Kacper HorczyczakCzarnapipka2.62245271311030108102.5003.0002.7502.520
Patryk BielińskiKSf 1961 Zielona Góra2.55654252162000123153.0002.2002.6002.500
Jakub PiątkowskiKSf 1961 Zielona Góra2.4573515143000376102.5002.0002.4712.444
Ziga KovacicKS Falubaz2.4405025196000011932.5432.2002.5602.320
Danills IvanovsCoyote Wheels2.40537264221118812.0002.6252.3892.421
Leighton BeverleyCzarnapipka2.38849231651040106112.2920.0002.3332.440
Przemysław RybackiKSf 1961 Zielona Góra2.3502097100124252.3330.0002.3532.333
Daniel PuncheonLincoln Imps2.3002068500103971.6001.8002.1332.800
Marat Tarasovklk2.2671583310003310.0002.5002.5001.800
Karol JóźwiakCoyote Wheels2.15632167410226631.6672.3332.1502.167
Ryan FischerKS ROW RYBNIK SA2.1364413179400182121.8893.0002.1002.167
Adam DerlackiCoyote Wheels2.1115423159500210861.6003.0002.0002.240
Filip PogorzelskiKS ROW RYBNIK SA2.05654181616201110292.0003.0002.1072.000
Lucjan BarczykHusaria Tarnów2.04522487201035101.7003.0001.5002.500
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling