3. Liga gr. B - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 85.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Antonio KeitaPomorzanin2.792484230001213223.0002.7082.9572.640
Zdzisław PrzecławskiLZS2.6235330185000013182.8752.4002.7082.552
Tai BannermanRenegaci Tarnów2.60015103000203632.4003.0003.0002.400
Kacper CzarnockiFC Grzyweczki2.47457301830051129121.8002.4142.3932.552
Jacek PiotrowskiOstrów Men2.4465635134201113522.6002.3612.6212.259
Kaare MarcondesUnia Tarnowska2.33333177410316983.0002.8002.5242.133
Dariusz SzczodryHakuna Matata2.33360331211002213462.6291.7332.6002.067
Eryk RajczakRenegaci Tarnów2.3081346110102552.0002.8331.6672.500
Przemysław Niesłuchowskiwkk2.28635188530017552.3002.3332.4002.200
Oskar Poliswkk2.2506029177302212872.7002.1332.5002.000
Kazimierz NowakOstrów Men2.22218104210104000.0002.2222.0002.444
Tim JärveläLZS2.21119104140003932.7502.5001.2002.571
Ilya ChalovFC Grzyweczki2.2044914228300294142.0002.3002.3602.042
Fraizer BannermanLZS2.15751161612500292182.6671.7222.5001.852
Arkadiusz PołubińskiMotor Kraśnik Rulez2.13360212412200112352.2002.1502.3001.967
Emil FilipiakLZS2.13054251012600110782.1002.0532.0402.207
Svenn LaursenLZS2.0805017168701191132.2502.2111.7272.357
Błażej GortatewiczViking Lublin2.05654211610303110562.6541.5562.4231.714
Ernest SałataOstrów Men2.05357201911600110982.0712.0792.1381.964
Krzysztof Binekwkk2.04347121910600084121.8332.2082.1921.857
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling