Speedway Extraliga - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 84.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Pierre MohammedUnia Zjednoczeni3.000514000001140.0003.0003.0000.000
Max Frickerykowisko2.5176038128100114650.0002.4002.6002.433
Maksym DrabikPSŻ2.4485834144402013482.2732.4232.4232.469
Piotr PawlickiPSŻ2.3975835910400013362.0002.5712.5712.233
David Fiskerrykowisko2.39059311582012131100.0002.2802.1672.621
Bartosz ZmarzlikPSŻ2.3735930197102013551.9092.6432.6432.129
Kim PetryBlok Ekipa Gniezno2.3334825156200011110.0002.3002.2922.375
Fabian Grzegorczykkolba2.3176032148600013272.6002.0802.5522.097
Maciej Janowskirykowisko2.273551722113011106190.0002.1362.5562.000
Sławomir Wysockikolba2.25459281612201012852.4002.1602.3792.133
Grzegorz KozakiewiczUnia Zjednoczeni2.220591925122001119122.6001.9262.4002.088
Jakub MielcarzUnia Zjednoczeni2.2115721265500012062.2002.4002.6401.875
Feliks LewPolonez 2.1946226219500112972.8001.5632.3572.059
Pierre Blombergrykowisko2.179561818155000105170.0002.1742.2862.071
Karl-Johan KroonBlok Ekipa Gniezno2.15359261610700012071.6002.0482.3212.000
Adam Czaszarykowisko2.0533891311400164140.0002.0672.0002.105
Patrik AnellBlok Ekipa Gniezno2.01954171713700098111.4001.9292.1001.917
Maurycy IgnatczykPolonez 2.01760241810401311832.8001.6002.4141.645
Marek MaranowskiUnia Zjednoczeni2.00052211181100193111.6001.8462.3331.640
Eric BengtssonBlok Ekipa Gniezno1.98050121615601083163.0001.3752.0421.923
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling