2. Liga - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 83.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Kim RinkeFC Grzyweczki2.77061391650001154152.8002.5562.8182.714
Kris HallFC Grzyweczki2.67765371971001156182.8002.6502.7432.600
Mikkel BechFC Grzyweczki2.581622525111000136242.0002.7002.5632.600
Karol ChrząstowskiŻKS2.5265734156200013862.4672.5292.6792.379
Dimitri BergeFC Grzyweczki2.484622326102010131232.4002.5792.5292.429
Asger HolstKU Ciapy2.4316535218100015532.4332.5502.6002.233
Mile CarneyFC Grzyweczki2.42157301563012126122.0002.4212.2942.609
Lucjan DomańskiJaskółki Tarnów2.4006537169201015242.0002.3332.3332.457
Dele BonhamKalina TŻ2.36161321810100014222.7002.2082.3442.379
Kyle ArthurssonAKŻ Orzeł Dębno2.30253202265000110121.7142.5002.3572.240
Zdzisław DwojakAKŻ Orzeł Dębno2.254632324123010129132.3502.1332.3932.143
Witold ZawackiAKŻ Orzeł Dębno2.156642714174020126122.1002.1432.5001.853
Albert BłeszyńskiKU Ciapy2.13865261917200113362.2332.0502.3141.933
Jamie BurkeKalina TŻ2.128391413930007761.8891.9502.1052.150
Piotr MamcarzZooleszcz Polonia2.11967291913001513842.6002.0912.1112.129
Kornel MarzyńskiKalina TŻ2.111278610200146112.2001.1252.5261.125
Ernest WołosŻKS2.0676025185505211682.1331.8952.0002.129
Jaromir WoyzbunAKŻ Orzeł Dębno2.065621821138020109191.9002.0002.3101.849
Łukasz PiątkowskiŻKS2.0555521177900110491.5002.3332.3461.793
Jonathan BrowneRenegaci Tarnów2.00041201000712.0000.0000.0002.000
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling