5. Liga gr. B - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 102.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Michał JankowskiLZS3.00020200000006003.0000.0003.0003.000
Damian Get-StankiewiczGregorexST3.0002915140000073143.0003.0003.0003.000
Christoffer BendtsenGregorexST2.90060292900002145292.8003.0003.0002.800
Robert PawłowskiZawarcie Gorzów Wlkp.2.875564950000215742.6003.0002.9622.800
Cameron BellamyRenegaci Tarnów2.81822201000016203.0003.0003.0002.765
Dariusz RyndakGregorexST2.7674330101000211182.3333.0002.8402.667
Norbert KornblumROW Boguszowice2.66721163200005602.7333.0002.5562.750
Devante BabaljKSD Grudziądz2.63330242301007902.6002.5332.5332.733
Daler SolomatinTż Raszkovia2.56025166300006312.3333.0002.3332.900
Mateusz KaczmarskiGregorexST2.53458163170310117302.6153.0002.4002.679
Rasmus JenssonTż Raszkovia2.520251210210005852.2673.0002.2672.900
Kim StenbergKSD Grudziądz2.50030195420007143.0002.0002.0003.000
Sebastian AhlströmFC Leszno2.500633000001502.5000.0002.3332.667
Mats Vang Tż Raszkovia2.48025138310005842.2003.0002.2002.900
Manvel NazimovPortland Timbers2.3596443101171115012.8002.4572.5002.235
Alex KruseGregorexST2.357562321001011111212.5712.4002.1432.571
Olegs Yusupov RKS Motor Lublin2.333915300001652.3330.0002.3330.000
Łukasz Berezeckistal19922.2836036115053013522.7332.2002.2002.367
Tobiasz DobrowolskiPortland Timbers2.27765272555012136122.4672.3432.4672.114
Donald Miedwiediewstal19922.2715934911013113132.3572.2002.3332.207
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling