4. Liga gr. D - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 63.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Feliks GollARKS Start Gniezno2.76534265100028952.8182.5002.9442.563
Leszek RąbalskiARKS Start Gniezno2.74335257300009242.6502.7782.6672.800
Mirosław BoguckiARKS Start Gniezno2.73256222670001125282.6772.8672.8262.667
Marco SolbergPogoń Machowa2.700605310002416112.5502.9142.9002.500
Ramazan KasaevARKS Start Gniezno2.6754020154001094132.7202.6002.6152.704
Filip BachniukSpeedway ROW Rybnik2.6466546162000117203.0002.3002.7432.533
Paweł PrzedpełskiStomil Olsztyn 2.6365538134000014412.8002.5672.5672.720
Magnus AlbrechtssonSergiclub2.5086544127000216302.4672.2002.5672.457
Konrad AndrzejewskiARKS Start Gniezno2.500422882201110232.5521.6002.7142.286
Daler TaranovARKS Start Gniezno2.5004411229100186242.5202.6002.5502.458
Kainoa BloomMilan2.43330196320007212.7332.0002.7502.071
Callum BrookeSpeedway ROW Rybnik2.4006535186303014792.0002.4002.6002.167
Gareth AbrahamsPogoń Machowa2.4006039911001013682.2002.5142.5332.267
Ghayas Vang ARKS Start Gniezno2.368387208011169212.3892.4002.4292.333
Patryk GubałaARKS Start Gniezno2.333270204300044192.8002.2503.0002.182
Andrey AnyukovPogoń Machowa2.32858301510100213052.2002.5462.5002.143
Henryk RowińskiSpeedway ROW Rybnik2.277652821105001136122.2002.3002.4002.133
Wojciech KabaraARKS Start Gniezno2.2504416147100683162.4801.7002.4292.087
Oliver AgbonlahorMilan2.24661252310100213162.2162.4002.2972.167
Dariusz KiełbasińskiStomil Olsztyn 2.21233166710036762.5562.1112.1112.333
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling