5. Liga gr. A - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 122.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Seweryn SiwekOK BEDMET KOLEJARZ OPOLE3.000505000001050.0000.0003.0000.000
Krzysztof CzarkowskiGrudziądz3.00027189000007290.0003.0003.0003.000
Anatoli KolomoetsSpeedwayGdynia3.000505000001050.0003.0003.0000.000
Rasmus JustesenOK BEDMET KOLEJARZ OPOLE3.00031200000720.0000.0003.0000.000
Glebs VardanjansLokomotywa2.81021181200005813.0002.6672.5563.000
Jarle Jörgen HalvorseOK BEDMET KOLEJARZ OPOLE2.8001081100002710.0000.0003.0002.600
Armands PavlovsLokomotywa2.76221137000015353.0002.5832.4443.000
Fredrik LundqvistKŻ Speed2.67170411981001169183.0002.7502.5142.829
Safan SimonOK BEDMET KOLEJARZ OPOLE2.667642000001600.0000.0003.0002.333
Krystian WinieckiPantTeam2.6001072100002600.0003.0003.0002.200
Connor BrittonTopSmokers2.600531100001210.0000.0002.6000.000
Claus KristiansenTopSmokers2.600532000001300.0000.0002.6000.000
Mustafa HallSpeedwayGdynia2.59122172000305523.0002.2503.0002.100
Stepan SasinkaKŻ Speed2.590614934023015712.4002.7782.4192.767
Adrian CyferGrudziądz2.52025183000226030.0002.6002.6002.400
Ryotaro LukjanovsSpeedwayGdynia2.43816130000303903.0001.8752.2502.625
Billy DannSpeedwayGdynia2.43816103000213630.0002.5712.7002.000
Kim MoströmFC LEGIA RYBNIK2.400540001001200.0000.0000.0002.400
Ilzat MashnevKolejarz2.400351811402008043.0002.2402.5002.267
Danny DeeneySpeedwayGdynia2.400257131004048123.0002.4002.5002.308
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling