1. Liga - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 74.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Kacper WorynaCOBRA TEAM2.7546144160100016442.8672.5812.7672.742
Dominik MöserPomorzanin2.5637146164401017482.8401.9332.8002.333
Marek BerdyszakPomorzanin2.5001465200103053.0002.2003.0002.222
Kacper SośnierzPomorzanin2.4717044145302216582.9202.1332.8002.143
Dawid EmerlingPomorzanin2.4291465200103043.0002.0003.0002.111
Nick MorrisTępe-uje2.4007040195302116351.8672.5002.4572.343
Bogdan JaźwiecDROZDA F162.250361513710007833.0001.9332.2862.227
Taylor DougallSiekiera2.2297031258302115152.1332.3502.5431.914
Dominic BreckinridgePomorzanin2.224672622136000135142.2611.8572.4711.970
Pavels SosranovCOBRA TEAM2.212662623107000134122.1002.4002.3032.121
Jens AntonsenZks Ostrovia2.19431915700006442.7501.7782.6921.833
Ronnie NordstrandSiekiera2.188692723124021139121.8462.4882.4571.912
Lucjan CiesielskiDROZDA F162.14854241312400111062.3041.9172.5671.625
Michael KlassenZks Ostrovia2.125562017134002107121.6922.0532.0362.214
Eduard KrcmarTępe-uje2.1007032196401814072.0672.1502.1472.056
Success HerbertssonZks Ostrovia2.067601526144010111132.0481.9002.1292.000
Nathaniel AtkinsDROZDA F162.060672222137012123152.4171.4622.3431.750
Erik SundénDROZDA F162.0502065630003472.0000.0002.7001.400
Fryderyk WaśniewskiCOBRA TEAM2.00051171214600289131.8241.8672.0801.923
Cyprian MroczekSiekiera1.9856820251210010122132.2862.1282.2941.677
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling