5. Liga gr. E - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 77.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Łukasz TowalskiGrudziądz3.00025250000007500.0003.0003.0003.000
Saido SmallingSkałka Ruda Śląska3.00025223000007233.0003.0003.0003.000
Mikołaj GudzowatySkałka Ruda Śląska2.82417142000014622.7863.0002.7273.000
Derek BondFC Stal Gorzów2.8001081100002710.0002.8003.0002.600
Frederik AjdarevićStal Mysliborz2.80015104100003930.0000.0002.9002.600
Ronald FriskStal Mysliborz2.778972000002500.0000.0003.0002.333
Marco LinnetScorpion2.750862000002200.0002.3332.3333.000
Vegar AndersenSkałka Ruda Śląska2.7331558200003382.8332.3332.7782.667
Ilzat MogilevetsFC Stal Gorzów2.7001064000002610.0002.7003.0002.400
Douglas KujovicFC Stal Gorzów2.7001062200002430.0002.7003.0002.400
Sam IbrahimovicSkałka Ruda Śląska2.680259132100055122.8002.2002.7332.600
Pierre-Michel WeeberStal Mysliborz2.6671586100003730.0000.0002.8002.400
Ivo KroonStal 19382.667642000001602.3330.0003.0002.333
Devante BabaljGrudziądz2.64025167000116240.0002.4002.4003.000
Matt BoonerGrudziądz2.640251111210005790.0002.4002.4003.000
Emil WielgusGrudziądz2.6251695010103750.0002.7002.7002.500
Adam DugandzicStal 19382.6001053200002332.2000.0003.0002.200
Lukas DreschnerStal 19382.6001063100002512.2000.0003.0002.200
Oliver BryanSkałka Ruda Śląska2.54522116410004972.5882.4002.4172.700
Soslan YashinGrudziądz2.542242181021043180.0002.2142.2143.000
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling