5. Liga gr. D - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 84.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Kearyn WoodcockStomil Olsztyn 3.0001073000002730.0003.0003.0003.000
Jakob JespersenSpeedway Niesky3.0001082000002823.0000.0003.0003.000
Dominique YounesSpeedway Niesky3.000660000001803.0000.0003.0003.000
Robert Kracikrykowisko3.00030273000008733.0003.0003.0003.000
Danny GaruccioChrobry Gniezno3.000505000001053.0000.0003.0000.000
Pylyp KukharukPomorzanin3.00033303000009633.0003.0003.0003.000
Andrea KonyukhovChrobry Gniezno3.000532000001323.0000.0003.0000.000
Jonathan BlackburnCoyote Wheels3.000990000002703.0003.0003.0003.000
Wilfried AbramsonSpeedway Niesky2.9001055000002542.8000.0002.8003.000
Raheem AikenSpeedway Niesky2.9001027100002182.8000.0002.8003.000
Josef NgoualiCoyote Wheels2.875825100001763.0002.6673.0002.667
Malthe KjeldsenCoyote Wheels2.8461376000003342.7503.0002.8002.875
Gwidon KumorChrobry Gniezno2.83330199200007782.9332.6002.9332.733
Kaare PrebensenCoyote Wheels2.7861494100003632.7273.0002.7502.833
Achille DahlChrobry Gniezno2.7221887300004182.4443.0002.4443.000
Jakub PodanyCoyote Wheels2.6671548300003192.5003.0003.0002.500
Robert DominikStomil Olsztyn 2.667623100001330.0002.6672.3333.000
Oskar ArthurssonSpeedway Niesky2.6001062200002423.0000.0003.0002.200
Krzysztof ChądzyńskiStomil Olsztyn 2.556934200001940.0002.5562.0003.000
Jakub NoszczakWilki Krosno SA2.52421144300005301.6672.8333.0002.167
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling