5. Liga gr. D - statystyki

Indywidualne statystyki zawodników

For Supporters Only

Średnia biegowa na torach twardych i przyczepnych jest tylko szacunkowym przedstawieniem tego jak zawodnicy spisywali się na torach które uznawane są za twarde bądź przyczepne. Przedstawiony wynik w żaden sposób nie uwzględnia zmiany nawierzchni toru w trakcie meczu.

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 101.
ZawodnikDrużynaŚredniaB1234TWDPtsBnsGrippy Slick Home Away
Czesław ZdanikowskiNiedźwiedzie Speedway Team 3.0003414200000082203.0003.0003.0003.000
Daniel GałązkaHusaria Tarnów3.00030300000630.0003.0000.0003.000
Rashid RoseNiedźwiedzie Speedway Team 3.000770000002100.0003.0000.0003.000
Brandon ZulloKWK Marcel Górnik Radlin3.000532000001320.0000.0003.0000.000
Charles BlakeKWK Marcel Górnik Radlin3.000514000001140.0000.0003.0000.000
Harun HeinrichKWK Marcel Górnik Radlin3.00032100000810.0000.0003.0000.000
Adam HamillNiedźwiedzie Speedway Team 2.9091192000003113.0000.0002.8753.000
Carl BridgeNiedźwiedzie Speedway Team 2.89519171100005412.8330.0002.8892.900
Pekka VoutilainenKWK Marcel Górnik Radlin2.833642000001612.6673.0000.0002.833
Paul HeimansGrzmot2.7001072000102520.0003.0002.4003.000
Ryan ThompsonNiedźwiedzie Speedway Team 2.69646231741001107172.5003.0002.6672.727
Matthew ElseyNiedźwiedzie Speedway Team 2.68147162521003100262.2312.7002.6672.688
Dominique YounesSpeedway Niesky2.667393143100010402.6193.0002.6192.722
Gabriel BennetSpeedway Club Apator2.6671284000003200.0000.0002.5563.000
Kjastas KlimasevicsKWK Marcel Górnik Radlin2.667962100002312.0003.0003.0002.500
Gudmund JacobsonViking Lublin2.659443263100211162.3752.7862.7922.500
Taylor StrikaNiedźwiedzie Speedway Team 2.6183414144100174153.0003.0001.7003.000
Jake DuncanNiedźwiedzie Speedway Team 2.5001054100002412.0000.0003.0002.000
Emil MarcondesScorpions Prochowice2.44436228600008801.3332.8752.5292.368
Gustav LindholmS.K.S Start Gniezno2.40542258800019922.3332.5332.4762.333
Color Theme
Header Styling
Header
Sidebar Styling
Sidebar
Sidebar Gradient
Content Styling