- Nawigacja
- Moja drużyna
- Ligi
- Zawody indywidualne
- Drabinka
-
Historia
-
Sezon 1.
-
Ligi
- Speedway Extraliga
- 1 Liga gr. A
- 1 Liga gr. B
- 1 Liga gr. C
- 2 Liga gr. A
- 2 Liga gr. B
- 2 Liga gr. C
- 2 Liga gr. D
- 3. Liga gr. A
- 3. Liga gr. B
- 3 Liga gr. C
- 3 Liga gr. D
- 3 Liga gr. E
- 1. Liga
- 2. Liga
- 4. Liga gr. A
- 4. Liga gr. B
- 4. Liga gr. C
- 4. Liga gr. D
- 4. Liga gr. E
- 3 Liga gr. F
- 3 Liga gr. G
- 3 Liga gr. H
- 4 Liga gr. F
- 4 Liga gr. G
- 4 Liga gr. H
- 4 Liga gr. I
- 4 Liga gr. J
- 4 Liga gr. K
- 5. Liga gr. A
- 5. Liga gr. B
- 5. Liga gr. C
- 5. Liga gr. D
- 5. Liga gr. E
- 5. Liga gr. F
- 5. Liga gr. G
- 5. Liga gr. H
- Zawody indywidualne
-
Ligi
-
Sezon 2.
-
Ligi
- Speedway Extraliga
- 1 Liga gr. A
- 1 Liga gr. B
- 1 Liga gr. C
- 2 Liga gr. A
- 2 Liga gr. B
- 2 Liga gr. C
- 2 Liga gr. D
- 3. Liga gr. A
- 3. Liga gr. B
- 3 Liga gr. C
- 3 Liga gr. D
- 3 Liga gr. E
- 1. Liga
- 2. Liga
- 4. Liga gr. A
- 4. Liga gr. B
- 4. Liga gr. C
- 4. Liga gr. D
- 4. Liga gr. E
- 3 Liga gr. F
- 3 Liga gr. G
- 3 Liga gr. H
- 4 Liga gr. F
- 4 Liga gr. G
- 4 Liga gr. H
- 4 Liga gr. I
- 4 Liga gr. J
- 4 Liga gr. K
- 5. Liga gr. A
- 5. Liga gr. B
- 5. Liga gr. C
- 5. Liga gr. D
- 5. Liga gr. E
- 5. Liga gr. F
- 5. Liga gr. G
- 5. Liga gr. H
- Zawody indywidualne
-
Ligi
-
Sezon 3.
-
Ligi
- Speedway Extraliga
- 1 Liga gr. A
- 1 Liga gr. B
- 1 Liga gr. C
- 2 Liga gr. A
- 2 Liga gr. B
- 2 Liga gr. C
- 2 Liga gr. D
- 3. Liga gr. A
- 3. Liga gr. B
- 3 Liga gr. C
- 3 Liga gr. D
- 3 Liga gr. E
- 1. Liga
- 2. Liga
- 4. Liga gr. A
- 4. Liga gr. B
- 4. Liga gr. C
- 4. Liga gr. D
- 4. Liga gr. E
- 3 Liga gr. F
- 3 Liga gr. G
- 3 Liga gr. H
- 4 Liga gr. F
- 4 Liga gr. G
- 4 Liga gr. H
- 4 Liga gr. I
- 4 Liga gr. J
- 4 Liga gr. K
- 5. Liga gr. A
- 5. Liga gr. B
- 5. Liga gr. C
- 5. Liga gr. D
- 5. Liga gr. E
- 5. Liga gr. F
- 5. Liga gr. G
- 5. Liga gr. H
- Zawody indywidualne
-
Ligi
-
Sezon 4.
-
Ligi
- Speedway Extraliga
- 1 Liga gr. A
- 1 Liga gr. B
- 1 Liga gr. C
- 2 Liga gr. A
- 2 Liga gr. B
- 2 Liga gr. C
- 2 Liga gr. D
- 3. Liga gr. A
- 3. Liga gr. B
- 3 Liga gr. C
- 3 Liga gr. D
- 3 Liga gr. E
- 1. Liga
- 2. Liga
- 4. Liga gr. A
- 4. Liga gr. B
- 4. Liga gr. C
- 4. Liga gr. D
- 4. Liga gr. E
- 3 Liga gr. F
- 3 Liga gr. G
- 3 Liga gr. H
- 4 Liga gr. F
- 4 Liga gr. G
- 4 Liga gr. H
- 4 Liga gr. I
- 4 Liga gr. J
- 4 Liga gr. K
- 5. Liga gr. A
- 5. Liga gr. B
- 5. Liga gr. C
- 5. Liga gr. D
- 5. Liga gr. E
- 5. Liga gr. F
- 5. Liga gr. G
- 5. Liga gr. H
- Zawody indywidualne
-
Ligi
-
Sezon 5.
-
Ligi
- Speedway Extraliga
- 1 Liga gr. A
- 1 Liga gr. B
- 1 Liga gr. C
- 2 Liga gr. A
- 2 Liga gr. B
- 2 Liga gr. C
- 2 Liga gr. D
- 3. Liga gr. A
- 3. Liga gr. B
- 3 Liga gr. C
- 3 Liga gr. D
- 3 Liga gr. E
- 1. Liga
- 2. Liga
- 4. Liga gr. A
- 4. Liga gr. B
- 4. Liga gr. C
- 4. Liga gr. D
- 4. Liga gr. E
- 3 Liga gr. F
- 3 Liga gr. G
- 3 Liga gr. H
- 4 Liga gr. F
- 4 Liga gr. G
- 4 Liga gr. H
- 4 Liga gr. I
- 4 Liga gr. J
- 4 Liga gr. K
- 5. Liga gr. A
- 5. Liga gr. B
- 5. Liga gr. C
- 5. Liga gr. D
- 5. Liga gr. E
- 5. Liga gr. F
- 5. Liga gr. G
- 5. Liga gr. H
- Zawody indywidualne
-
Ligi
-
Sezon 6.
-
Ligi
- Speedway Extraliga
- 1 Liga gr. A
- 1 Liga gr. B
- 1 Liga gr. C
- 2 Liga gr. A
- 2 Liga gr. B
- 2 Liga gr. C
- 2 Liga gr. D
- 3. Liga gr. A
- 3. Liga gr. B
- 3 Liga gr. C
- 3 Liga gr. D
- 3 Liga gr. E
- 1. Liga
- 2. Liga
- 4. Liga gr. A
- 4. Liga gr. B
- 4. Liga gr. C
- 4. Liga gr. D
- 4. Liga gr. E
- 3 Liga gr. F
- 3 Liga gr. G
- 3 Liga gr. H
- 4 Liga gr. F
- 4 Liga gr. G
- 4 Liga gr. H
- 4 Liga gr. I
- 4 Liga gr. J
- 4 Liga gr. K
- 5. Liga gr. A
- 5. Liga gr. B
- 5. Liga gr. C
- 5. Liga gr. D
- 5. Liga gr. E
- 5. Liga gr. F
- 5. Liga gr. G
- 5. Liga gr. H
- Zawody indywidualne
-
Ligi
-
Sezon 7.
-
Ligi
- Speedway Extraliga
- 1 Liga gr. A
- 1 Liga gr. B
- 1 Liga gr. C
- 2 Liga gr. A
- 2 Liga gr. B
- 2 Liga gr. C
- 2 Liga gr. D
- 3. Liga gr. A
- 3. Liga gr. B
- 3 Liga gr. C
- 3 Liga gr. D
- 3 Liga gr. E
- 1. Liga
- 2. Liga
- 4. Liga gr. A
- 4. Liga gr. B
- 4. Liga gr. C
- 4. Liga gr. D
- 4. Liga gr. E
- 3 Liga gr. F
- 3 Liga gr. G
- 3 Liga gr. H
- 4 Liga gr. F
- 4 Liga gr. G
- 4 Liga gr. H
- 4 Liga gr. I
- 4 Liga gr. J
- 4 Liga gr. K
- 5. Liga gr. A
- 5. Liga gr. B
- 5. Liga gr. C
- 5. Liga gr. D
- 5. Liga gr. E
- 5. Liga gr. F
- 5. Liga gr. G
- 5. Liga gr. H
- Zawody indywidualne
-
Ligi
-
Sezon 8.
-
Ligi
- Speedway Extraliga
- 1 Liga gr. A
- 1 Liga gr. B
- 1 Liga gr. C
- 2 Liga gr. A
- 2 Liga gr. B
- 2 Liga gr. C
- 2 Liga gr. D
- 3. Liga gr. A
- 3. Liga gr. B
- 3 Liga gr. C
- 3 Liga gr. D
- 3 Liga gr. E
- 1. Liga
- 2. Liga
- 4. Liga gr. A
- 4. Liga gr. B
- 4. Liga gr. C
- 4. Liga gr. D
- 4. Liga gr. E
- 3 Liga gr. F
- 3 Liga gr. G
- 3 Liga gr. H
- 4 Liga gr. F
- 4 Liga gr. G
- 4 Liga gr. H
- 4 Liga gr. I
- 4 Liga gr. J
- 4 Liga gr. K
- 5. Liga gr. A
- 5. Liga gr. B
- 5. Liga gr. C
- 5. Liga gr. D
- 5. Liga gr. E
- 5. Liga gr. F
- 5. Liga gr. G
- 5. Liga gr. H
- Zawody indywidualne
-
Ligi
-
Sezon 9.
-
Ligi
- Speedway Extraliga
- 1 Liga gr. A
- 1 Liga gr. B
- 1 Liga gr. C
- 2 Liga gr. A
- 2 Liga gr. B
- 2 Liga gr. C
- 2 Liga gr. D
- 3. Liga gr. A
- 3. Liga gr. B
- 3 Liga gr. C
- 3 Liga gr. D
- 3 Liga gr. E
- 1. Liga
- 2. Liga
- 4. Liga gr. A
- 4. Liga gr. B
- 4. Liga gr. C
- 4. Liga gr. D
- 4. Liga gr. E
- 3 Liga gr. F
- 3 Liga gr. G
- 3 Liga gr. H
- 4 Liga gr. F
- 4 Liga gr. G
- 4 Liga gr. H
- 4 Liga gr. I
- 4 Liga gr. J
- 4 Liga gr. K
- 5. Liga gr. A
- 5. Liga gr. B
- 5. Liga gr. C
- 5. Liga gr. D
- 5. Liga gr. E
- 5. Liga gr. F
- 5. Liga gr. G
- 5. Liga gr. H
- Zawody indywidualne
-
Ligi
-
Sezon 10.
-
Ligi
- Speedway Extraliga
- 1 Liga gr. A
- 1 Liga gr. B
- 1 Liga gr. C
- 2 Liga gr. A
- 2 Liga gr. B
- 2 Liga gr. C
- 2 Liga gr. D
- 3. Liga gr. A
- 3. Liga gr. B
- 3 Liga gr. C
- 3 Liga gr. D
- 3 Liga gr. E
- 1. Liga
- 2. Liga
- 4. Liga gr. A
- 4. Liga gr. B
- 4. Liga gr. C
- 4. Liga gr. D
- 4. Liga gr. E
- 3 Liga gr. F
- 3 Liga gr. G
- 3 Liga gr. H
- 4 Liga gr. F
- 4 Liga gr. G
- 4 Liga gr. H
- 4 Liga gr. I
- 4 Liga gr. J
- 4 Liga gr. K
- 5. Liga gr. A
- 5. Liga gr. B
- 5. Liga gr. C
- 5. Liga gr. D
- 5. Liga gr. E
- 5. Liga gr. F
- 5. Liga gr. G
- 5. Liga gr. H
- Zawody indywidualne
-
Ligi
-
Sezon 11.
-
Ligi
- Speedway Extraliga
- 1 Liga gr. A
- 1 Liga gr. B
- 1 Liga gr. C
- 2 Liga gr. A
- 2 Liga gr. B
- 2 Liga gr. C
- 2 Liga gr. D
- 3. Liga gr. A
- 3. Liga gr. B
- 3 Liga gr. C
- 3 Liga gr. D
- 3 Liga gr. E
- 1. Liga
- 2. Liga
- 4. Liga gr. A
- 4. Liga gr. B
- 4. Liga gr. C
- 4. Liga gr. D
- 4. Liga gr. E
- 3 Liga gr. F
- 3 Liga gr. G
- 3 Liga gr. H
- 4 Liga gr. F
- 4 Liga gr. G
- 4 Liga gr. H
- 4 Liga gr. I
- 4 Liga gr. J
- 4 Liga gr. K
- 5. Liga gr. A
- 5. Liga gr. B
- 5. Liga gr. C
- 5. Liga gr. D
- 5. Liga gr. E
- 5. Liga gr. F
- 5. Liga gr. G
- 5. Liga gr. H
- Zawody indywidualne
-
Ligi
-
Sezon 12.
-
Ligi
- Speedway Extraliga
- 1 Liga gr. A
- 1 Liga gr. B
- 1 Liga gr. C
- 2 Liga gr. A
- 2 Liga gr. B
- 2 Liga gr. C
- 2 Liga gr. D
- 3. Liga gr. A
- 3. Liga gr. B
- 3 Liga gr. C
- 3 Liga gr. D
- 3 Liga gr. E
- 1. Liga
- 2. Liga
- 4. Liga gr. A
- 4. Liga gr. B
- 4. Liga gr. C
- 4. Liga gr. D
- 4. Liga gr. E
- 3 Liga gr. F
- 3 Liga gr. G
- 3 Liga gr. H
- 4 Liga gr. F
- 4 Liga gr. G
- 4 Liga gr. H
- 4 Liga gr. I
- 4 Liga gr. J
- 4 Liga gr. K
- 5. Liga gr. A
- 5. Liga gr. B
- 5. Liga gr. C
- 5. Liga gr. D
- 5. Liga gr. E
- 5. Liga gr. F
- 5. Liga gr. G
- 5. Liga gr. H
- Zawody indywidualne
-
Ligi
-
Sezon 1.
- Zawody towarzyskie
- Zawodnicy
- Transfery
- Szkoleniowcy
- Skauci
- 0 Email
- FAQ
- Rozwój gry
- ForumNEW
Wynik meczu 51:34 | ||||||||
Goście | ||||||||
1. Leonard Jałowiecki | 3 | 1 | 2 | 3 | D | D | 9 | |
2. Reziuan Tsveiba | 1 | D | 1 | 1 | - | 3 | +2 | |
3. Michał Łopaczewski | D | 3 | 3 | 2 | D | 8 | ||
4. Maciej Laskowski | 1 | D | D | D | 1 | |||
5. Tadeusz Boberek | 3 | D | 3 | 1 | 1 | 8 | ||
6. Zenon Hachulski | 2 | D | 1 | 3 | ||||
7. Nikodem Pluta | 1 | 1 | D | 2 | +1 | |||
Gospodarze | ||||||||
9. Ryan Kamper | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 11 | +2 | |
10. Malthe Enevoldsen | D | 3 | 1 | 3 | 2 | 9 | +2 | |
11. Karol Ząbik | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 11 | +2 | |
12. Kirill Beppaev | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 12 | +2 | |
13. Ronnie Jamroży | W | W | W | W | 0 | |||
14. Henryk Wodzyński | W | W | W | 0 | ||||
15. Rade Rosenberg | 3 | 2 | 3 | 8 |
Goście | ||
---|---|---|
1. Leonard Jałowiecki | 100 | |
2. Reziuan Tsveiba | 100 | |
3. Michał Łopaczewski | 100 | |
4. Maciej Laskowski | 100 | |
5. Tadeusz Boberek | 100 | |
6. Zenon Hachulski | 100 | |
7. Nikodem Pluta | 100 | |
Gospodarze | ||
9. Ryan Kamper | 100 | |
10. Malthe Enevoldsen | 100 | |
11. Karol Ząbik | 100 | |
12. Kirill Beppaev | 100 | |
13. Ronnie Jamroży | 100 | |
14. Henryk Wodzyński | 100 | |
15. Rade Rosenberg | 100 |
Nawierzchnia toru: Twardo
Frekwencja: 10000
OLIMP
Zorza Wrocław
3. Liga gr. A - 16. Kolejka
Sobota 25.11.2017 15:30
Sobota 25.11.2017 15:30
Bieg | Zawodnicy | Rezerwa | Poz | Pkt | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|