Lista startowa | ||||||||
1. Norbert Lasek | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 11 | ||
2. Partryk Rolnicki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||
3. Przemysław Sawicki | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 12 | ||
4. Karol Pruchnicki | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 10 | ||
5. Dominik Farkowski | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 8 | ||
6. Piotr Kaczmarski | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 14 | ||
7. Bruno Gładkowski | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||
8. Olaf Szymański | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | ||
9. Jarosław Paradowski | 1 | 3 | 1 | 2 | 3 | 10 | ||
10. Paweł Pętkowski | 2 | W | D | 2 | 2 | 6 | ||
11. Jaromir Świder | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 7 | ||
12. Fabian Grzegorczyk | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 11 | ||
13. Robert Glinka | 2 | 0 | 2 | D | 0 | 4 | ||
14. Bogdan Jaźwiec | 3 | 3 | 3 | 3 | W | 12 | ||
15. Paweł Jaroszyński | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
16. Robert Nuckowski | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Klasyfikacja | ||||||||
1. Piotr Kaczmarski | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 14 | ||
2. Bogdan Jaźwiec | 3 | 3 | 3 | 3 | W | 12 | ||
3. Przemysław Sawicki | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 12 | ||
4. Fabian Grzegorczyk | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 11 | ||
5. Norbert Lasek | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 11 | ||
6. Jarosław Paradowski | 1 | 3 | 1 | 2 | 3 | 10 | ||
7. Karol Pruchnicki | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 10 | ||
8. Dominik Farkowski | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 8 | ||
9. Jaromir Świder | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 7 | ||
10. Paweł Pętkowski | 2 | W | D | 2 | 2 | 6 | ||
11. Robert Nuckowski | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | ||
12. Robert Glinka | 2 | 0 | 2 | D | 0 | 4 | ||
13. Olaf Szymański | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | ||
14. Partryk Rolnicki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||
15. Bruno Gładkowski | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||
16. Paweł Jaroszyński | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nawierzchnia toru: Przyczepnie
Frekwencja: 12000
Bieg | Zawodnicy | Rezerwa | Poz | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|
1 |
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
- Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski 1/4 22-12-2016 19:00
- Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski 1/4 22-12-2016 19:00
- Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski 1/4 22-12-2016 19:00
- Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski 1/4 22-12-2016 19:00
- Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski 1/2 26-01-2017 19:00
- Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski 1/2 26-01-2017 19:00
- Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski - Finał 02-03-2017 19:00